Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
164 000 €
320 756.12 лв.

(2 025 €, 3 960.56 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:06 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 95 пъти.
Площ:
81 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Имоти Премиер ви предлага за продажба двустаен апартамент с обща площ 81 кв.м с акт 16 въведен в експлоатация 2021 г в кв. Остромила . Жилището е с изложение югоизток.Разпределение: просторна дневна с кухненски бокс и трапезария, спалня,прилежащо помещение, изба/мазе 4 кв.м.
Апартаментът е напълно обзаведен и готов за нанасяне.Кухнята е по поръчка, материали висок клас с вградени уреди.Комплексът има охрана и видеонаблюдение. Също така има детска площадка и общи части за отдих.
Ние от екипа на Имоти Премиер ще Ви помогнем в търсенето на мечтаното от Вас жилище като се ангажираме да получите професионални съвети, както и изрядни документи след пълна проверка на имота. При желание на клиента съдействаме за отпускане на банков кредит при най-изгодни условия. Разчитайте на нашата подкрепа до самото финализиране на сделката! За повече информация и оглед, позвънете на посочените телефони.
Оферта 393524
Особености
Тухла
За контакт:
0879500614
Брокер:
Магдалена Петкова
0879500614
Офис: Цар Борис Обединител lll 161, ет. 6
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТИ ПРЕМИЕР
0879590086
ИМОТИ ПРЕМИЕР logo
В imot.bg от 2026 г.
imotipremierplv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Цар Борис III Обединител 161 ет.6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1b177727361784357

164 000 €
320 756.12 лв.
История на цената
(2 025 €, 3 960.56 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност